S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

Úvod » Malované obrazy

Ručně malované obrazy


Ručně malovaný obraz nesmí chybět v žádném interiéru

Dekoraj.cz je zárukou výjimečné kvality ručně malovaných obrazů. Tvoříme z lásky k umění. Proto vám nabízíme velký výběr motivů a velikostí, abyste si mohli zkrášlit každou stěnu vašeho domova i kanceláře. Naše obrazy z ateliéru LIPA jsou také dokonalou příležitostí na nákup kvalitního dárku, který vydrží dlouhá léta a který navíc, na vaši žádost, originálně a speciálně pro vás zabalíme do dárkového papíru a zašleme na vámi vybranou adresu.

Zajímá vás, proč jsou pro vás naše obrazy tou nejlepší volbou? Protože jsou vytvořeny ve spolupráci s výjimečnými umělci s dlouholetými zkušenostmi, kteří čerpají inspiraci z moderních trendů a neustále pracují na rozvoji a zdokonalování svých dovedností. Za každým ručně malovaným obrazem, který je připraven k zavěšení, se skrývá mnoho hodin umělcovy práce, vysoce kvalitní plátno a barvy, jakož i kvalitně zpracované lišty, které vyrobili pro vás naši tesaři. Konečný výsledek každého hotového díla posuzuje osobně majitel společnosti, který je sám vynikajícím umělcem.

Pablo Picasso řekl, že malovaný obraz netřeba pochopit, třeba ho přežít tělem i duší. Vyberte si proto obraz, který se vám vryje do duše a zanechá v ní stopy. Vyzdobte svůj interiér obrazy, díky kterým se budete cítit sami sebou. Výběr uměleckého díla o vašem nitru prozradí víc, než si myslíte. Pečlivě si najděte v našem rozmanitém výběru umělecký výtvor, který potěší vaše srdce i oko. Budete s ním trávit příjemné chvíle během dlouhých let.

V naší bohaté a komplexní nabídce si každý najde něco pro sebe, malované obrazy pro tradiční typy, pro lidi, kteří hledají modernity nebo pop-art, pro ty, co milují krajinu, květiny, stromy, motivy zvířat, zátiší, ... Malujeme i obrazy na objednávku, přesně podle představ zákazníka.

Všechny naše ručně malované obrazy jsou chráněny před škodlivými účinky ultrafialového záření. Díky tomu si naše malované obrazy zachovávají intenzivní barvy mnoho let, dokonce i při vystavení slunci.

Jsme pro vás tou nejlepší volbou "Umění začíná tam, kde končí imitace."

YTc3MzM