S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

Úvod » Dan JOHANNSON

Dan Johannson na stěnu | Dekoraj.cz


dan johannsonDan Johannson není jen designér, ale ve volném čase i zručný řemeslník a vášnivý cestovatel, který čerpá náměty i z dětství. Ve svých motivech se vrací do dob, kdy jako 4-letý sledoval svého otce při práci v kovárně v jižní části Islandu. Vzpomíná si na praskot dřeva ve vysoké peci, záři roztaveného kovu či zvuk nářadí, které jiskří pod údery do pevného kamenného podstavce. Dan Johannson chce své zkušenosti přenést i do vašeho domova, kde znovu ožije vášeň pro dokonalou přírodu a úcta k tradici a řemeslům.

Obrazy Dana Johannsona vystihují pohled do typické dílny ve stylu loft uprostřed 20. století. Jde o úlomky shromážděných zkušeností, které designér zužitkoval a přenesl do moderního stylu. Tak, jak má každý materiál jedinečné vlastnosti, i Dan do svých děl vkládá různorodost, strohost a výjimečnost získanou plynutím času. I proto rád kombinuje materiály jako beton, kůže, rez, kámen, různé drahé kovy či jiné přírodní suroviny, které spojí váš domov s přírodou.

Pod značkou Dan Johannson se ukrývá originální, moderní a přírodou doprovázena dobrodružná výprava. Každý obraz zve na cestu úniku z konzumního světa a nabízí návrat k jednoduchosti a přirozenosti. Objevte čtyři základní, nadčasové živly - vzduch, oheň, vodu a zem. Dan se jimi inspiruje a ve svých designérských dílech obnovuje pouto s přírodou.

Ve svých obrazech zachycuje příběh vlastních cest, vzpomíná si na majestátnost hor, sílu horských potoků a zkušenost s nejčistší přírodou, která se stala jeho domovem. V každém obraze Dana Johannsona je ukrytý vývoj civilizace, která se postupem času naučila pracovat s dary, které ji příroda nabízí. Dopřejte si tento vzácný pohled a vyberte si obraz, který fascinuje.

podpi dan johannson

YWE4MzFiMT