S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

ZBOŽÍ V AKCI

běžná cena 4 099 Kč
naše cena 3 929 Kč
běžná cena 3 689 Kč
naše cena 3 529 Kč

Úvod » Nástěnné HODINY

Nástěnné hodiny | Dekoraj.cz


novinka
novinka


novinka


novinka


novinka
novinka


novinka


novinka


Designové nástěnné hodiny vám dovolí na chvíli zastavit čas

Šťastní lidé čas nepočítají, tak říká staré lidové rčení. Ale jaký by byl život bez poznání času?

Hodiny se na přelomu století velmi změnily - z přesýpacích a slunečních hodin na moderní, elegantní nástěnné hodiny, vhodné do obývacího pokoje, kuchyně, chodby, ložnice či dětského pokoje.

Nástěnné hodiny se najdou určitě v každé domácnosti a nejsou to jen jedny hodiny, které vám ukazují, jak plyne čas. Někdy hledáte hodiny, které slyšíte tikat jen proto, že se vám to líbí. A někdy jsou to naprosto tiché mechanismy, které vám ukáží, kdy je ten správný čas na cokoli. Nástěnné hodiny jsou často designérským kouskem užitého umění, který jste si koupili ne až tak z důvodu potřeby měřit čas, ale kvůli jeho kráse nebo jako originální dárek.

Fascinace měřením času je ze své podstaty velmi lidská. Náš čas na tomto nejkrásnějším světě je omezený a vzácný, a proto se snažíme zastavit, zvrátit nebo urychlit jeho běh. Hodiny nám dávají falešný dojem kontroly nad časem, tyto iluze však potřebujeme k životu každý den tak, jako ryba potřebuje pro život vodu.

Pokud uvažujete o výběru nástěnných hodin pro svůj domov, zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou. Vyberte si z nástěnných nalepovacích nebo závěsných hodin do obýváku, kuchyně či dětského pokoje. Neumíte si představit, jak se z nenápadné praktické věci stane designový doplněk?

Zkuste to s našimi moderními nástěnnými hodinami! Instalace plexisklových hodin je rychlá a pohodlná. Kotouč ciferníku slouží k připevnění na háček. Dekorativní prvky jsou připevněny ke stěně pomocí montážní pásky. Každý prvek je podlepený. Hodiny mají šablonu, takže podle ní můžete přesně umístit prvky na stěnu.

Moderní nástěnné hodiny jsou perfektním dárkem

Nástěnné hodiny jsou zabalené v pevné krabičce, která bude na vaši žádost zabalená do dárkového papíru a ozdobena elegantní stuhou. Toto je velmi důležité, pokud mají být hodiny dárkem zaslaným na uvedenou adresu. Díky tomu nemusíte ztrácet čas hledáním efektního dárkového balení. Díky naší pomoci bude vaším jediným úkolem těšit se spolu z obdarovaným.

ZTY5YmM1