S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

ZBOŽÍ V AKCI

běžná cena 4 099 Kč
naše cena 3 929 Kč
běžná cena 3 689 Kč
naše cena 3 529 Kč

Úvod » Malované obrazy » Malované KVĚTY

Ručně malované KVĚTY
běžná cena 4 099 Kč

naše cena 3 929 Kč

novinka
akceMalované obrazy, které najdete v naší nabídce jsou elegantním a luxusním doplňkem každého interiéru. Ručně malované našimi vynikajícími umělci z atelieru LIPA, to je záruka vysoké kvality a jedinečnosti. Mějte na paměti, že dobře vybraný obraz bude skvěle působit v jakémkoli prostoru a navíc je to skvělý nápad na dárek, který vydrží dlouhá léta.

Ručně malované obrazy s květinovými motivy v obývacím pokoji vypadají velmi dobře, koneckonců, je to reprezentativní prostor, který by měl být nejen stylově, ale i vkusně zařízený. Květy mají uklidňující účinek, vyvolávají ve vás pocit radosti a bezstarostnosti. Malovaný obraz zavěšený na stěně způsobí, že i jednoduše zařízený obývací pokoj nebude nudnej a může se stát oázou krásy a jedinečnosti, místem, kde budete chtít strávit každý den. Malované slunečnice, levandule a vlčí máky dodají půvab každé ložnici. Nezapomínejme, že chodba nebo předsíň je jako první místnost při vstupu velmi důležitá v každém domě či bytě a zaslouží si zvláštní pozornost, hlavně co se týče doplňků a dekorací. Ideální ozdoby do tohoto prostoru najdete právě v naší nabídce.

Chceme vám ještě popovídat o některých důležitých faktech a informacích, které jsou spjaty s ručně malovanými obrazy s květinovým motivem.

Zakořeněny v starém umění a stále převládající dnes, vyobrazení květin a dalších botanických prvků lze nalézt v mnoha nejvýznamnějších uměleckých hnutích, ať už vyřezané do hlíny nebo v zátiší. Tyto ikonografické trendy, které přitahují umělce po staletí. Flóra, která obklopovala umělce odjakživa. První zátiší na plátně se objevilo v 16. století.

V staroegyptské mytologii symbolizoval lotosový květ slunce a měl silné vazby na koncepci stvoření a znovuzrození. Květinové motivy byly významné také v dekorativním umění středověku. Během tohoto období získaly popularitu tapisérie a další textilní umění velkého rozsahu. V tomto období se mnoho renesančních umělců v severní Evropě specializovalo na malování zátiší.

Vybrané zátiší a krásné rostliny na plátnech: květiny nejen zkrášlení vzhledu, ale také otevřít tajné významy, a zprostředkovat zprávy pozorného výzkumníka. Když propadneme podmanivým Herbariom, zkoumáme záhadnou zahradu květinových symbolů.

Lilie je oblíbená mezi starými vládci a císaři. Iris. Bílý květ symbolizuje čistotu, modrý zobrazuje mateřský smutek. Červený hřebíček kdysi byl symbolem lásky a utrpení. Nicméně růže každé barvy je běžně považována za nadčasový symbol lásky, úcty, víry, krásy, rovnováhy, vášně, moudrosti, oddanosti, smyslnosti ale i intríg. Je docela zajímavé, že pokud má symbol několik významů, vybere se ten, který odpovídá obecnému významu obrazu. Všeobecně platí, že malířský květinový obraz se objevil a rozšířil po celé Evropě v důsledku intenzivního rozvoje zahradnictví, vědeckého i amatérského. Och, určitě věděli, že orchideje skrývají žárlivost, podezření a podvod. Iris už přestala připomínat smutek Matky Boží a začala zpívat písně o jaře a znovuzrození.

Lavendule symbolizuje život na venkově, rolnictví, a, ve stejném čase, touhu, hřích, chlípnost, ztrátu nevinnosti. Ale tulipány se změnily na symbol bohatství, prosperity, obchodu.

ZmE4M