S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

O nás

E-shop DEKORAJ.cz je specializovaný internetový obchod se zaměřením na prodej bytových doplňků. Orientuje se na renomované a moderní bytové dekorace, jako jsou luxusní přehozy, kvalitní ložní prádlo, keramické dekorace (vázy, svícny, lampy, fotorámečky), luxusní závěsy a záclony, ručně malované obrazy a mnoho jiného. Tak jako Evu v ráji pokoušel hříšný had, i my Vás pokoušíme hříšné dobrými dekoracemi! Důraz proto klademe zejména na vysokou kvalitu produktů, spolehlivost, nejmodernější design a co největší spokojenost zákazníka. Naši nabídku bytových doplňků neustále rozšiřujeme o nové produkty, čímž Vám garantujeme možnost výběru z rozmanité škály bytových dekorací.

DEKORAJ.cz je nový e-shop a působí na českém trhu od roku 2016. Za toto období až po současnost neustále získáváme kvantum nových zkušeností z oblasti internetového prodeje bytových dekorací. Naučili jsme se být o krok vpřed před naší konkurencí, pravidelně děláme průzkum trhu a nabízíme Vám vysokou kvalitu za nejnižší ceny. Snažíme se neustále vyvíjet naše služby a rozšiřovat naši nabídku o moderní bytové doplňky, které Vám zkrášlují interiér.

Momentálně má DEKORAJ.cz své působiště na východě Slovenska - ve městě Snina. Naším cílem do budoucna je prosadit tuto značku i v ostatních evropských zemích a rozšířit tak povědomí o našem bohatém sortimentu.

Tím e-shopu DEKORAJ.cz se skládá z členů mladých věkem, ale starší zkušenostmi. Řídíme se teorií, že nikdy neexistuje takový produkt, který by se Vám na DEKORAJ.cz nelíbil, stejně jako neexistuje problém, který by se u nás nedal vyřešit. Naše centrum služeb zákazníkům pracuje od 8:00 - 15:30 a je připraveno Vám nejen poradit, ale i pomoci vyřešit jakýkoliv problém. Neváhejte nás kontaktovat ať už telefonicky, e-mailem nebo přes online chat na naší stránce.

Pro DEKORAJ.cz je nejdůležitější spokojenost zákazníka, proto se snažíme běžet rychle s vývojem doby. Největší odměnou pro nás je pozitivní zpětná vazba od kupujícího. Je to pro nás forma uznání dobře vykonané práce, proto pevně věříme, že si u nás vyberete a zkrášlete si domů značkou DEKORAJ.cz.

"Podlehněte hříšným nákupem v dekoračním ráji, vyberte si u nás v DEKORAJI!"

tím DEKORAJ.cz

 

Dekoraj.cz je součástí rodiny e-shopů ARTMIE e-shop family

 


ZDFhZTUz